Stoginės ir pavėsinės

Mėgautis namų terasa dažnai trukdo permainingi Lietuvos orai. Stoginės ir pavėsinės terasai sukurtos tam, kad būtų galima praleisti daugiau laiko lyjant lietui, šviečiant kaitriai saulei.  Jos naudingos ištisus metus: vasarą – suteiks vėsą ir pastogę nuo vėjo ir lietaus, o jūsų baldų nereiks slėpti. Žiemą – apsaugos jūsų terasą nuo pastovios drėgmės, taip išlaikant ją nepakitusią ir ilgaamžiškesnę.

Dėl savo techninių charakteristikų, aliuminio profilių konstrukcijos yra ilgaamžės, stabilios, nereikalauja jokios papildomos priežiūros ir puikiai dera prie jūsų namo eksterjero.

Jei ieškote ilgalaikio, jūsų situacijai tinkamiausio sprendimo, rinkitės mūsų stogines terasai ir automobiliui.

Stoginių ir pavėsinių terasai privalumai:

  • Naudojami kokybiški švediški aliuminiai profiliai;
  • Naudojamos aukščiausios kokybės stogo dangos: 16mm storio austrišką polikarbonatą arbą saugu grūdintą stiklą, suteikiantį stoginei prabangos;
  • Konstrukcijos dažomos milteliniu būdu, kuris leidžia apsaugoti paviršių patvarų ir atsparų smūgiams. Dažai išlaiko savo elastingumą netgi įvykus paviršiaus deformacijai ir yra atsparūs nusitrynimui, ultravioletiniams saulės spinduliams ir kitiems gamtinių reiškinių poveikiams;
  • Integruota lietaus nutekėjimo sistema.

Polikarbonato stogo danga – lengva, skaidri, atspari smūgiams medžiaga, turinti apsaugą nuo UV spindulių. Dėl savo techninių savybių tai yra vienas iš stipriausių plastikų, atlaikantis didžiules apkrovas. Ši medžiaga net yra naudojama neperšaunamų stiklų gamyboje.

Stiklas – tai ilgai tarnaujanti, nesibraižanti, priežiūros nereikalaujanti medžiaga, sukurianti prabangos įspūdį.

Galime pasiūlyti įvairiausių išmatavimų ir sprendimų stogines, pagal jūsų poreikius už geriausią kainą !!!

Šiauliai

Vilnius

Kaunas

Klaipėda

Visos teisės saugomos 2019 ©